https://detailingbialystok.pl/wp-content/uploads/2021/10/img-bubbles-5.png
https://detailingbialystok.pl/wp-content/uploads/2021/10/img-bubbles-hero-4.png

Edi Detailing Studio to właściwy wybórPERFEKCJA
TKWI W
DETALACH

Firma powstała w 2009 roku na początku zajęliśmy się sprzątaniem apartamentów, mieszkań klasy A. Z biegiem czasu podjęliśmy nowe wyzwania i 2018 roku z pasji do samochodów i ich idealnego wyglądu zdecydowaliśmy się wybudować obiekt, wyłącznie na usługi autodetailingu. Pracujemy na produktach najwyższej jakości. Detailing jest naszą pasją i wiemy jak zadbać o wasze auta. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie i dużą wiedzę na temat pracy przy autach, zostali przeszkoleni przez najlepszych detailerów w Polsce.

Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, ofertę dostosowujemy indywidualnie pod klienta. Opiekujemy się nie tylko autami, jesteśmy w stanie zająć się także motocyklami jak i łodziami.

https://detailingbialystok.pl/wp-content/uploads/2023/01/o-nas-autodetailing-1280x1280.webp
Dbamy o samochody nie dlatego, że to nasza praca, ale dlatego, że to nasza pasja. Wszelkie rysy na karoserii zaburzają nam idealny wygląd auta, więc zawsze je niwelujemy. Za to równy połysk na wygładzonej powierzchni lakieru daje nam ogromną satysfakcję.
https://detailingbialystok.pl/wp-content/uploads/2023/01/mycie-samochodu-1280x1280.webp
https://detailingbialystok.pl/wp-content/uploads/2023/01/czyszczenie-auta-1280x1280.webp
https://detailingbialystok.pl/wp-content/uploads/2023/01/woskowanie-1280x1280.webp
https://detailingbialystok.pl/wp-content/uploads/2023/01/renowacja-auta-1280x1280.webp

Pielęgnacja samochodu na najwyższym poziomieNASZE USŁUGI

CZYSZCZENIE

Profesjonalna myjnia Edi autodetailing w Białymstoku z profesjonalnym podejściem do klienta. Świadczymy szeroki zakres usług dla kierowców. Kompleksowe mycie out za pomocą produktów najwyższej jakości.

RENOWACJA

Renowacja wizualna samochodów zabytkowych, jak i tych nowych wymaga wiele pracy. Nasz zespół został przeszkolony przez najlepszych detailerów w Polsce. Oferujemy kompleksową opiekę nad Twoim samochodem.

TAPICERSTWO

Oferujemy szeroką gamę usług tapicerskich samochodów osobowych, jachtów i motocyklów. Znamy się na wszelkiego rodzaju materiałach, używamy tylko bezpiecznych środków. Detailing jest naszą pasją i wiemy jak zadbać o wasze auta.

OCHRONA

W dbaniu o Wasze auta najbardziej lubimy sam proces zmiany, który ulepsza, zabezpiecza i przede wszystkim chroni samochód. Oferujemy m. in. powłoki ceramiczne CERAMICPRO - w tym najtwardsza na rynku Ceramic Pro 9H.
https://detailingbialystok.pl/wp-content/uploads/2021/10/img-bubbles-6.png

Nasi specjaliści z fachem w rękuZESPÓŁ
DETAILING STUDIO

https://detailingbialystok.pl/wp-content/uploads/2023/01/Pawel-Wysocki-Wlascicel-firmy-EDI-Auto-Detailing-i-Edi-Cleaning.-scaled.webp

Nasi specjaliści z fachem w rękuZESPÓŁ
DETAILING
STUDIO

PAWEŁ WYSOCKI

Właścicel firmy EDI Auto Detailing i Edi Cleaning. Pasjonat motoryzacji, z miłości do samochodów i ich idealnego wyglądu w 2018 otworzył frimę EDI Auto Detailing.

PAWEŁ WYSOCKI

Właścicel firmy EDI Auto Detailing i Edi Cleaning. Pasjonat motoryzacji, z miłości do samochodów i ich idealnego wyglądu w 2018 otworzył frimę EDI Auto Detailing.
https://detailingbialystok.pl/wp-content/uploads/2023/01/Kamil-Lupinski-Kierownik-i-glowny-specjalista-ds.-Detailingowego-przygotowania-aut.-scaled.webp

KAMIL ŁUPIŃSKI

Kierownik i główny specjalista ds. Detailingowego przygotowania aut. Kamil posiada 7 letnie doświadczenie i dużą wiedzę na temat pracy przy autach, został przeszkolony przez najlepszych detailerów w Polsce. Detailing jest jego pasją i wie jak zadbać o wasze auta.
https://detailingbialystok.pl/wp-content/uploads/2023/01/Robert-Wysocki-Specjalista-ds.-Administracyjnych-scaled.webp

ROBERT WYSOCKI

Specjalista ds. Administracyjnych. Robert wspiera właściwe funkcjonowanie zaplecza administracyjnego firmy i biura.

ZESPÓŁ AUTODETAILING

Odświeżmy Twój samochódZAREZERWUJ TERMIN USŁUG